USV komt tekort tegen koploper FC Ter Apel’96
NIEUWLEUSEN - Het is geen schande om te verliezen van een team wat kwalitatief beter is. Dat was de conclusie van coach Gregory Wismeijer van USV na afloop van de wedstrijd tegen FC Ter Apel’96. En daar sloeg Wismeijer de spijker mee op de kop.
In de eerste helft had zijn team weinig in te brengen tegen de bal- en spelvaardige mannen uit Ter Apel. Rechter vleugelverdediger Bas Chierandjoe had meer dan de handen vol aan flankspeler Karam Abubatnein en zijn medeverdedigers kregen ook weinig grip op de zwervende spits Leroy Veen. In de 8e en 24e minuut verscheen Veen al dreigend voor het USV-doel maar kon toen de buitenkansjes nog niet verzilveren. In de 33e minuut was het wel raak. Abubatnein zette met een mooie actie Chierandjoe op het verkeerde been en bediende Veen op maat voor de openingstreffer, 0-1. De thuisploeg kon daar in de eerste helft maar heel weinig tegenoverstellen en doelman Nick AB hoefde daarom nauwelijks in actie te komen.
In de tweede helft veranderde dat beeld. USV zocht meer en meer de aanval en Ian Vlierman was in de 48e minuut dicht bij de gelijkmaker. Zijn unieke kopkans trof echter geen doel. Ruim 10 minuten later kon Jort Kouwen een hoekschop van Alex Budding wel koppend verzilveren, 1-1. De koploper uit Ter Apel nam na dit prima USV-kwartiertje het heft weer in handen en zocht de aanval. Dat had ook succes toen Tim Kuper uit een corner van Daniel Manning in de 74e minuut de gasten wederom op voorsprong bracht. De ploeg van Wismeijer ging na deze teleurstelling niet bij de pakken neerzitten en een vijftal jonge krachten werd binnen de lijnen gebracht. Met een enorme inzet probeerden zij het tij in de slotfase nog te doen keren maar dat lukte uiteindelijk niet meer. Al met al een verdiende overwinning voor een beter FC Ter Apel’96.
Donderdagavond 12 februari speelt USV de volgende competitiewedstrijd, thuis op sportpark de Hulsterlanden is Vasse de tegenstander.
- Bron: Peter Meijerink
