NIEUWLEUSEN - Bij De Lus van Akkrum liep Dennis Brandenburg van Bos Bedden Loopgroep AG '85, de 12 kilometer in 42.18 minuten, waarmee hij tweede werd. Bij de Bosloop in Paasloo liep hij de 5 kilometer in 17.26 minuten, waarmee hij eerste werd. Dennis Brandenburg liep bij de Keppelrun in Hoog-Keppel de 2,5 kilometer in een tijd van 8.19 minuten en werd hiermee tweede overall en eerste bij de Mannen 45+.

Johan Bloemert nam in Emlichheim (Duitsland) bij de Emlichheimer Pfingstlauf deel aan de wedstrijd over 10 kilometer. Hij liep hierbij een snelle tijd van 35.41 minuten, waarmee hij eerste werd in de categorie Mannen 50+.

Rianne Niewold liep bij de Baanwedstrijd van AV Rijssen de 3000 meter in een tijd van 10.30,90 minuten, waarmee ze de snelste vrouw was. 

Op Eerste Pinksterdag wordt het Looprondje Koekange georganiseerd. Op de 5 kilometer liep Jan Beldman de 5 kilometer in een tijd van 20.08 minuten, waarmee hij eerste werd bij de Mannen 50+. Germien Krul liep 20.11 minuten en werd hiermee eerste bij de Vrouwen 45+. 

  • Bron: AG '85
Tekst Evert-Jan Pasman
Vorige